Başlıca Özellikler


GÜÇLÜ SEO DESTEĞİ

SEO ayarları, SEO URL desteği, etiket desteği, içeriğe özel farklı meta tanımlama, Google sitemap tanımlama ve otomatik Google keyword generator desteği ile size güçlü bir E-Ticaret SEO altyapısı sunuyoruz.

PAZARYERİ ENTEGRASYONLARI

N11, Gitti Gidiyor, Hepsi Burada ve Amazon entegrasyonları ile satışlarınızı arttırıyoruz.

ÖDEME SEÇENEKLERİ

E-ticaret paketlerinde müşterilerinize sunabileceğiniz birçok ödeme entergasyonu sağlıyoruz. Bu sayede müşterileriniz dilediği ödeme seçeneğini kullanarak alışverişini yapabilecek.

XML ENTEGRASYON VE ÇIKTILARI

Tek bir tıkla ürünlerini sitenize ekleyebilir, anlık stok ve fiyat güncellemesi yapabilirsiniz. Aynı zamanda panelinizde aktif edebileceğiniz XML çıktı desteğiniz ile fiyat karşılaştırma sitelerinde aynı gün bulunabilirsiniz.

SATIŞ PROMOSYONLARI

Sitenizde sürekli artan sayıda promosyon veya kampanya desteği bulunur. Sitenize sürekli ziyarette bulunan bir kullanıcıya promosyon teklifi sunabilir, kullanıcılara otomatik puan yükleyebilirsiniz. Bu sayede satışlarınızda da artış sağlanır.

KARGO API ENTEGRASYON

E-ticaret yazılımımız ile desteklenen kargo firmaları ile API entegrasyonu kullanabilirsiniz. Bu sayede ürünün kargo durumunun takip edilmesi kolay ve görünür şekilde olacaktır.

MOBİL SATIŞ DESTEĞİ

%100 mobil uyumlu siteler üretiyoruz. Sitenize ekleyeceğiniz iOS ve Android destekli mobil şablon ile ziyaretçileriniz ürünleri cep telefonları ile de inceleyebilir ve satın alma işlemini kolaylıkla yapabilirler.

TEK VE PRİVATE SATIŞ DESTEĞİ

Kısıtlı sayıda ürün sunmak isterseniz tek ürün satış desteği ile zaman sınırlı günlerde ürün satışı yapabilir, bir veya birden fazla ürünü ön plana çıkarabilirsiniz. Yada (markafoni,trendyol vb.) markalarda kampanya süreli satışlar da yapabilirsiniz.

SMS VE E-POSTA GÖNDERİM DESTEĞİ

Müşterilerinizin sipariş durumlarını sms ile bilgilendirebilir, toplu sms oluşturabilir ,gönderdiğiniz SMS raporlarını yönetim panelinizden takip edebilirsiniz ve siteden tarafınıza gönderilen e-postaların durumlarını ve içeriklerini görütüleyebilirsiniz.

GOOGLE VE SOSYAL MEDYA DESTEĞİ

Paketinize ek olarak Facebook/Google etkileşimi ve Giriş Yap desteğini ekleyebilirsiniz. Ürünlerinizi aynı gün içerisinde Facebook sayfanız içerisinde listeleyebilir,ürünlerinizin de tanıtımını yaparak satışlarınızı arttırabilirsiniz.

CANLI DESTEK

Satış destekleri arttırmak için Canlı Destek hizmeti ile müşterilerinizin sorunlarını kısa süre içerisinde cevaplayabilir,bu sayede iletişimi sağlamlaştırıp satışları desteklemiş olursunuz.

B2B BAYİ DESTEĞİ

Dilerseniz sitenizi sadece bayilere açabilir, gruplandırdığınız bayilere farklı indirim oranı tanımlayabilir, onlara özel ürün sunabilir, bayi ödemelerini tahsil edebilirsiniz.