Mobil uygulama yaptırırken nelere dikkat etmelisiniz?
Kasım 25, 2020
Sanal mağaza açmak için önemli nedenler
Kasım 27, 2020

E-TİCARET OK AJANS


El yapımı ürünler
Son dönemlerde el yapımı ürünlerin tanınmışlığı, tüketiciler arasında epey popülerleşti ve internetten satılan el yapımı ürünlerin de adedi artmaya başladı. Önümüzdeki dönemlerde de kendi işini kurmak isteyenler böyle ürünler özelinde e-ticaret siteleri kurarak çevrimiçi satış yapabilirler.
Mücevher ve takılar
Girişim fikirleri arasında mücevher, takı gibi aksesuar ürünlerin de web satışı  bulunmakta. Böyle ürünleri toptan alarak, kendi e-ticaret sitenizde değişik şekillerde satabileceğiniz gibi el yapımı takı ve aksesuar ürünleriniz bulunuyorsa,  bunları kendi markanızı yaratarak, çevrimiçi olarak satabilirsiniz.
Ahşap ürünleri
İnternet üstünde tanınmış olan ürün gruplarından biri de ahşap ürünlerdir. Ufak hediyelik eşyalarda, büyük mobilyalara kadar ahşap grubunda bulunan ürünlerin de internetten satışını yapabilirsiniz. Özellikle kendi markanızı yaratıp, kaliteli ahşap ürünlerine yönelmeniz ve kendi üretiminizi yapmanız da marka değerinizi artırmanıza yardımcı olacaktır.Kişisel bakım ve temizlik ürünleri
Girişim fikirleri arasında önem kazanan ve popülerleşen kategorilerden bir tanesi de  bakım ve temizlik ürünleri. Özellikle 2020’deki pandemi süreci ile birlikte  bakım ve temizlik ürünlerinin internetten satışlarına ciddi  eğilim oldu. Pandeminin daha çözülememiş olması ve önümüzdeki dönemlerde de bu gerçekle birlikte bir müddet daha yaşayabilecek oluşumuzdan kaynaklı bu ürün gruplarını da iş fikirleriniz arasında tutabilirsiniz.
Bebek ve çocuk ürünleri
Popülerliği her zaman sürecek olan ürün gruplarından bir tanesi de bebek ve çocuk ürünleri. Bebek kıyafetleri, aksesuarları, bakım ve temizlik ürünleri, oyuncular, çocuk kıyafetleri gibi daha sık alınan ve tüketilen ürünleri de iş modelinize dahil ederek, web siteniz üstünden satabilirsiniz.
T-shirtler
Girişim fikirleri arasında süregelen  şekilde sarfedilen modellerden bir tanesi de internetten t-shirt satışlarıdır. Kendi baskılı t-shirtlerinizi satabileceğiniz gibi toptan olarak ürünleri satın alarak kendi e-ticaret siteniz üstünde de satabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir